Ziskej stihlou linii za 7 dní

DOPORUČENÍ: Sháníte kvalitní funkční prádlo? Pořiďte si SKINS!

Taky vás štve, že vám neustále někdo zasírá vaší emailovou schránku něčím, o co nestojíte a nikdy jste ani nestáli? Mě to tedy štve a moc a proto zde budu zveřejňovat všechny nepoctivce, co mi takové emaily posílají.

Anna Marie (ad@bonusadria.com)

Ziskej stihlou linii za 7 dní

13. 10. 2015, 20:41:23

Nově: Léčba č. 1 (bez rizika) „snižující počet obézních lidí ve Spojených státech!“
Za jediný víkend můžete zhubnout i 2,450 kg
Během 15 minut se kapsle promění v žaludeční balónek (100% rostlinný)
W.Cindy už vyzkoušela opravdu všechno a nic nefungovalo. Na doporučení jednoho lékaře nakonec zkusila, zhubla a už víc jak rok nepřibrala.

Rostlinný žaludeční balónek
(neinvazivní), abyste mohla zhubnout denně až 1,4 kg.

Na co ještě čekáte? Objednejte si teď!
Kód: D0687
(Rostlinný) žaludeční balónek č. 1

Princip fungování je zcela totožný s fungováním chirurgického žaludečního míče. obsahuje 100%  přírodní látky, jedná se o certifikovaný bezrizikový produkt přírodního původu. Pomocí můžete zhubnout denně průměrně o 1 kilogram bez pocitu hladu… Přečtěte si, jak:
1 vyplní žaludek
Přípravek obsahuje jedinečnou přírodní vlákninu, která v důsledku působení žaludečních kyselin zvětší 50x svůj objem. Stačí, když spolknete 1, 2 nebo 3 k tomu, abyste jedla 2x, 3x nebo i 4x méně, než dříve. Po spolknutí přípravku nebudete mít po 6 hodin hlad, protože budete mít plný žaludek… Budete se muset nutit do jídla.
2 zachytí tuky a zastaví cukry
k sobě přitahuje konzumované tuky, jako magnet železo. Vše, co sníte, bude díky tomuto produktu lehčí (o 35% méně tuků). Ba co víc: přírodní molekula obsažená v  zabrání cukrům, aby se proměnily v tuky … což znamená, že se svých kil zbavíte rychleji.
3 Zhubnete a už nepřiberete!
Musíte se jen pravidelně vážit a brát (3 = 1 shozený kilogram). Budete tak nakonec skutečně hubená a zdravá.

Ráda byste produkt zkusila?
Prostřednictvím kurýrní služby Vám zašleme zvolený druh léčby. Jakmile obdržíte svoji individuální léčbu, začněte ji okamžitě aplikovat, a můžete se sama přesvědčit o tom, že vše, co se o tvrdí, je pravda. Pokud nebudete 100% spokojená s počtem shozených kil, do 10 dnů po převzetí balíku zašlete zpět zakoupenou léčbu a ponechte si svůj dárek. Cenu zakoupené léčby Vám (po odečtení balného a poštovného) vrátíme. Zavolejte ještě dnes!

Na tento list prosím neodpovídejte, odpovědi nebudou zpracovány, níže najdete možnost odhlášení.
Pokud nechcete dostávat další listy, klikněte na odkaz odhlášení se,
nebo pište na adresu un@bonusadria.com.

No ne, 41 kg dolů za 45 dní a to díky „zázraku“ jménem Slim BOOL, tak tomu může věřit jen opravdový debil 🙂

Anonymní prodejce, který porušuje vědomě zákony České republiky (žádné jméno, žádné sídlo, žádné IČ, žádné DIČ atd.) SPAMUJE tímto nesmyslem emailové schránky v domnění, že najde nějaké individua, co si nesmysl jménem Slim BOOL za hříšné prachy koupí 😉

Pokud vám email dorazil též, doporučuji na něj neklikat, rozhodně nic neobjednávat a nezapomenout odesilatele nahlásit na ÚOOÚ 😉

DOPORUČENÍ: Máte rádi müsli? Ochutnejte müsli Jordans!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *