Po porodu a stále vypadá úžasně

on

|

views

and

comments

Soňa skoncovat je nezastavitelná. Její malý synek Robko právě oslavil svých sedm měsíčků a ona se už úspěšně vrátila na televizní obrazovky. Nemohli jsme si nevšimnout její svěží look a opravdu dokonalé vlasy. Jak se jí daří propojovat svou kariéru a mateřství? Co jí v tom pomáhá a jaké jsou její „maminkovské“ MUST-haves. Prozradila nám to v opravdu upřímném rozhovoru.

Robko má již 7 měsíčků, jak si přežila toto kouzelné období? Určitě bylo toto období pro tebe plné velkých změn, ale i kouzelných okamžiků.

Mateřství je období turbulentních změn, výzev a poznávání nepoznaného. Snažím se ke každé změně v životě přistupovat s odvahou a trpělivostí. Prožíváme krásné chvíle, ale i ty náročnější. Nejkouzelnější je však příval lásky – hluboké a bezmezné. Nedá se popsat slovy – dá se jen zažít.

A na opačné straně, jak se cítíš teď, když si se opět vrátila do práce? Co ti nejvíc pomáhá najít balanc mezi mateřstvím a prací?

Odpovím jinak – práce mi pomáhá najít rovnováhu v rodičovství. Dny jsou stejné, kolotoč povinností, ze kterého máma neví vystoupit a z toho vyplývající únava. Odpočívám v práci, neboť v živém vysílání na chvíli zapomínám na kojení, přebalování a uspávání. K robky přicházím s čistou hlavou a (s) spokojenější.

V čem se tvá denní rutina nejvíce změnila právě s příchodem děťátka?

Můj život se obrátil vzhůru nohama. Vstávám s východem slunce, aktivity přizpůsobuji synkovi a večer padám unavená do postele. Umím si však dopřát čas pro sebe. Rada chodím na procházky s mým pejskem lůľkem, piji kávu s nejlepší kámoškou nebo se hýčkat mými oblíbenými beauty rutinami.

Tvůj tip pro všechny ženy, které se snaží najít si chvilku pro sebe i vedle běžných povinnostech a dnech plných shonu.

Každý rodič potřebuje občas vydechnout. Počítají se i krátké momenty: ve sprše, v autě, v obchodě … Pokud se ocitám sama v autě měním se na zpěvačku v Carnegie Hall a procházka v potravinách se vyrovná procházce na Champs-Élysées. Každé ráno a každý večer si dopřeji 15 minut péče o svůj zevnějšek. Začínám sklenicí čisté vody s vitamíny Bloom Hair, pokračuji osvěžující sprchou a krátkou masáží mé pokožky.

Share this
Tags

Must-read

Spinely, přehlížená krása, která se dostává do popředí

Odborník by spinel popsal nejlépe tak, že se jedná o krychlový minerál náležející do skupiny spinelidů. My ostatní se necháme okouzlit hlavně četnými barevnými...

Podle čeho vybírat kancelářskou židli, abyste s ní byli plně spokojeni?

Také jste se ocitli v situaci, kdy trávíte díky home office spoustu pracovního času doma u PC? Tak to by vám neměla chybět dvojice –...

Utište své bolavé svaly s hořčíkovým olejem nejvyšší kvality

Kdo z nás by neznal bolest svalů? Alespoň tu a tam se s ní setká každý z nás. Někdy své svaly namůžeme při sportu, jindy při práci,...
spot_img

Recent articles

More like this