Utište své bolavé svaly s hořčíkovým olejem nejvyšší kvality

on

|

views

and

comments

Kdo z nás by neznal bolest svalů? Alespoň tu a tam se s ní setká každý z nás. Někdy své svaly namůžeme při sportu, jindy při práci, nebo při nečekaném pohybu, který nás stojí značné úsilí, ale udělat jej musíme např. tehdy, když chceme něco zachytit a podobně. Při bolestech svalů je výborný hořčíkový olej. Ten nejkvalitnější pochází z Německa a jistě s ním budete spokojeni, jako všichni uživatelé, kteří si jej koupili před vámi.

Kvalitní hořčíkový olej

Díky e-shopu woldoshop.cz si můžete koupit hořčíkový olej vysoké kvality z čistě přírodního zdroje Zechstein. Tento univerzální magnesiový olej je určen k použití pro regeneraci svalů, při svalovém napětí atd. 5 ml magnesiového oleje poskytuje 508 mg hořčíku. Zároveň jde o vysoké dávky s 31 % chloridem hořečnatým. Testování a balení proběhlo výhradě v Německu za standardů nejvyšší kvality.

Využití nachází hořčíkový olej na svaly pro jejich regeneraci, při svalovém napětí, bolesti svalů, také při zranění svalů, ale i při jakémkoli sportu nebo zranění. Magnesium může zabraňovat bolestivým křečím, i křečovitým stahům srdce. Je určen k vnějšímu použití, vysoké dávky s 31 % chloridem hořečnatým. Hořčíkový olej Zechstein, je nejdoporučovanější na světě.

Hodí se i k masážím

Hořčíkový sprej, který si snadno uděláte, stačí dát olej do rozprašovače, můžete použít k masážím celého těla. Olej je krásně kluzký díky vysoké koncentraci hořčíku. 5 ml magnesiového oleje poskytuje 508 mg hořčíku. Můžete si jej ale také přidat do vany při koupání, nebo do lázně, kterou připravíte svým unaveným chodidlům.

Woldo Health navíc zaručuje, že pokud nebudete spokojení, obdržíte kupní cenu v plné výši zpět. Přípravek mohou používat i těhotné ženy. Nepoužívejte ale na zraněnou, poškozenou nebo čerstvě oholenou pokožku.

Share this
Tags

Must-read

Spinely, přehlížená krása, která se dostává do popředí

Odborník by spinel popsal nejlépe tak, že se jedná o krychlový minerál náležející do skupiny spinelidů. My ostatní se necháme okouzlit hlavně četnými barevnými...

Podle čeho vybírat kancelářskou židli, abyste s ní byli plně spokojeni?

Také jste se ocitli v situaci, kdy trávíte díky home office spoustu pracovního času doma u PC? Tak to by vám neměla chybět dvojice –...

Utište své bolavé svaly s hořčíkovým olejem nejvyšší kvality

Kdo z nás by neznal bolest svalů? Alespoň tu a tam se s ní setká každý z nás. Někdy své svaly namůžeme při sportu, jindy při práci,...
spot_img

Recent articles

More like this