Proč je Zeena kolagen na trhu topka? Zde je 6 důvodů!

on

|

views

and

comments

Kolagenový trh na Slovensku se čím dál více rozrůstá, takže je nám naprosto jasné, že vyznat se ve spleti všech těch produktů opravdu není žádná legrace! My však máme pro vás tip na mořský kolagen od značky Zeena by Roal, který je známý nejen svou prémiovosti a luxusním balením, ale zejména neoddiskutovatelnými účinky, které si pochvalují i ​​spokojení zákazníci. Chcete vědět, v čem je jeho tajemství?

Mořský kolagen od značky Zeena by Roal je známý nejen svou prémiovosti a luxusním balením, ale především neoddiskutovatelnými účinky.

Denní dávka kolagenu
Všimli jste si někdy, že mořské kolageny se od sebe liší množstvím samotného kolagenu v balení? V mnoha případech se setkáte s opravdu nízkou denní dávkou, a to přibližně 3000 mg.

Oproti tomu Zeena kolagen, který stojí přibližně stejně jako konkurenční produkty, obsahuje až 6 000 mg kolagenu v denní dávce. A to je přesně to množství, které vám zaručí, že už o 3 měsíce pocítíte jeho první účinky. Proč však nedoporučujeme sáhnout po kolagenu s „vyšším číslem“? Protože vaše tělo by takový nadbytek kolagenu vyloučilo. To můžete rovnou peníze vyhodit ven oknem!

Účinné látky navíc
Kromě kolagenu jako takového obsahují produkty Zeena by Roal i další přídavné látky, které pomohou vašemu organismu. Ve zlaté verzi mořského Zeena kolagenu tak najdete i vitamín C, který podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, kyselinu hyaluronovou, která vaši pleť hydratuje a omladí a v neposlední řadě i zinek, který je taktéž základem pro zdravou pleť a silné vlasy i nehty.

Skvělá vstřebatelnost a chuť
Slyšeli jste už někdy o hydrolyzovaném kolagenu? Je to druh mořského kolagenu, který prošel takzvanou hydrolýzou, díky čemuž ho naše tělo následně dokáže mnohem snadněji strávit. Navíc, tento proces také odstraní rybí pachuť, která mnohé lidi od užívání kolagenu odrazuje.

Zeena kolagen touto hydrolýzou prošel, proto jej vaše tělo opravdu jednoduše vstřebá a využije až do posledního miligramu. Můžete si dokonce vybrat, zda chcete Zeena kolagen s neutrální příchutí nebo s chutí šťavnatých citronů.

Pro ženy i muže v každém věku
Pokud jste si dosud mysleli, že kolagen v prášku je jen dámskou výsadou, rádi vás vyvedeme z omylu. Zeena kolagen obsahuje až 3 typy kolagenu, přičemž každý z nich má své specifické účinky na tělo. Proto ho ocení kdokoliv, ať už žena, muž, aktivní sportovec nebo člověk ve vyšším věku.

Kolagen typu I se postará o vaši vnější krásu, kolagen typu II zase o vaše klouby či chrupavky a kolagen typu III o zdravé cévy, svaly a trávicí soustavu. A to vše v jednom „nadupaném“ sáčku!

Praktické designové balení
Kolagen v prášku může někdy působit velmi neohrabaně. Zvyknou ho prodávat v obrovských boxech, které jsou opravdu nepraktické, a to zejména tehdy, když se rozhodnete cestovat. Navíc, nikdo není dokonalý, každý občas zapomene užít nějaký vitamín nebo doplněk stravy. Nebylo by lépe zákazníkům nabízet mořský kolagen, který si budou moci vzít všude s sebou?

Jasné! Právě proto se Zeena by Roal rozhodl svůj kolagen rovnou nadávkovat do 30 praktických sáčků, které prostě otevřete, vysypete do vody, rozmícháte a vypijete. Cestovat s nimi je hračka a navíc si je můžete pár hodit jen tak do kabelky pro případ, že si doma zapomenete svůj kolagen připravit.

Share this
Tags

Must-read

Spinely, přehlížená krása, která se dostává do popředí

Odborník by spinel popsal nejlépe tak, že se jedná o krychlový minerál náležející do skupiny spinelidů. My ostatní se necháme okouzlit hlavně četnými barevnými...

Podle čeho vybírat kancelářskou židli, abyste s ní byli plně spokojeni?

Také jste se ocitli v situaci, kdy trávíte díky home office spoustu pracovního času doma u PC? Tak to by vám neměla chybět dvojice –...

Utište své bolavé svaly s hořčíkovým olejem nejvyšší kvality

Kdo z nás by neznal bolest svalů? Alespoň tu a tam se s ní setká každý z nás. Někdy své svaly namůžeme při sportu, jindy při práci,...
spot_img

Recent articles

More like this