Vrstvení šperků vás promění na bohyni: Podívejte se, jak kombinovat kousky, které i z nenápadného looku udělají jedinečný

on

|

views

and

comments

Pokud potřebujete něčím oživit minimalistický look, šperky jsou skvělou volbou. Odhalte spolu s námi aktuální trendy a podívejte se jak je nosit.

Pokud patříte mezi milovnice minimalismu, upřednostňujete spíše jednoduché styling a klasické zemité odstíny, máme pro vás pár tipů jak outfit rozjasnit. Právě šperky jsou prvkem, který je nejen nadčasový, ale umí dát celkovému looku úplně jiný nádech. Podívejte se, jak je nosit a kombinovat.

Masivnější a jemnější variace, které spolu dokonale fungují
Když milujete bílou, ideální je kombinovat ji se šperky v klasickém provedení. Vyhněte se v oblasti dekoltu bílému či růžovému zlatu, ale volte žluté. To krásně rozzáří a právě u bílé dokonale vynikne. Nemusíte se bát ani vrstvení výraznějších prvků. Při náhrdelníku sáhněte po jednom menším a druhém větším.

Docílíte pěkný kontrast, který zaujme. Pokud však jde o takové výrazné kousky, ideální je pokud jsou si podobné, nebo se držíte totožné kolekce.

Symbolická abeceda na rukou
Co se týče prstenů, nosí se masivnější verze, doplněné výraznými kamínky, či barevnými akcenty. Všechny netypické struktury a personalizované variace jsou velmi žádanými. Trendy jsou zejména písmenka, které svou asymetrií podpoří nedbalou eleganci.

Klidně si je můžete vzít i několik najednou. Minimalistická rovina je v tomto případě v pozadí. Jen se už vyhněte výrazným kouskem, vrámci dekoltu. Stále platí, že méně je více.

Perlové radosti
Zajímavé náušnice jsou tím prvkem, který nejsnáze oživí jakýkoliv outfit. Nebojte se jemné okázalosti a zkuste i něco mimo klasiky.

Perličky, či zlaté kruhy vedou prim, víte je také krásně vrstvit a dokonce i vzájemně kombinovat. Tak směle do toho. Podzim ani náhodou nemusí být nudná!

Share this
Tags

Must-read

Z toho množství kalorií se Vám zatočí hlava! Sušené kousky banánu či jablka jsou hotovou bombou

Sušené kousky ovoce uklidní naši touhu po sladkostech, třeba se však zamyslet i nad tím, kolik ovoce sníte a kolik kalorií tím tělu dodáte. Zakousnout...

Trápí vás nachlazení? Tyto domácí recepty zabírají okamžitě

Může jít o obyčejné nachlazení nebo virózu, ale i ty umí znepříjemnit dny i týdny. Proto pokud si chcete zkrátit pobyt v posteli a...

5 základních vitamínů a minerálů, které jsou klíčové pro ženské tělo

V záplavě informací, reklamy a multivitaminů lze snadno ztratit v tom, co je pro ženské tělo doslova základem. Proto pokud toužíte po zdravém těle,...
spot_img

Recent articles

More like this